Черно море записа поредна победа в eлитна група по футбол до

...

Футболни таланти на Черно море мачкат Славия под Аспаруховия мост

Черно море записа поредна победа в eлитна група по футбол до 19 години. В мач от 8-ия кръг на шампионата “моряците ” удариха Славия с 3:1 на стадион “Корабостроител ” във Варна.

Ангел Каракашев изведе “белите ” в 15-ата минута след директен свободен удар. Само пет по-късно Антоан Вълчев изравни с добавка, а в 26-ата Лъчезар Йорданов направи цялостния поврат в мача – 2:1. Отново той след почивката осъществя за 3:1 в 55-ата минута.

В идващия кръг Черно море гостува на Дунав на 7 октомври (събота) от 15,30 часа в Русе.

Съставът на Черно море:  Иван Дюлгеров, Ертан Томбак, Йордан Радев, Георги Топалов, Мартин Дичев (75 - Александър Георгиев), Влад Михайлов (75 - Александър Цариградски), Виктор Попов, Румен Касабов, Лъчезар Йорданов (70 - Петър Вуцов), Антоан Вълчев (65 - Кристиян Арсовски), Александър Стефанов.

Източник: petel.bg